Sponzoring a dary

Peníze dostáváme i dáváme

Pomáháme, protože i díky vám můžeme

Velmi dlouho jsme přemýšleli o tom, jestli na naše stránky tuto sekci dávat. Věříme, že jsme se rozhodli správně. Je důležité, abychom byli pro rodiče, kteří chtějí poslat své dítě právě do naší školy, transparentní a rovní. Zakládáme si na tom. 

Proto zde najdete dotační programy, které nám pomáhají budovat tu nejlepší školu a zázemí pro vaše děti. Také tady můžete vidět seznam charitativních projektů, na které s radostí v srdci přispíváme my. A to i zásluhou rodičů, jejichž děti k nám chodí. Nechceme se vytahovat. Mnoho organizací, kam jako manželé společně přispíváme, Global Minded na stránkách ani nemá. Děláme to, protože můžeme, a pomáhat ostatním je pro nás přirozené

Považujeme za důležité ty zásadní projekty zmínit už jen kvůli tomu, abyste se ujistili, že s námi souzníte i v této rovině. Také sponzorskou část vnímáme jako skvělou příležitost vám jednotlivé projekty představit a dát vám tak třeba možnost pomoci, i kdybyste na našich stránkách byli opravdu jen náhodou. Za každou z organizací o to prosíme, a zároveň, děkujeme.

Cesta domů

Znáte? Jestli ne, patříte k těm šťastným, kteří jejich služby zatím využít nemuseli. Jde o organizaci, která má za cíl doprovázet jedince na sklonku jejich životů a provést tímto složitým obdobím i jejich nejbližší. Nesmírně záslužná práce. Cestě domů přispíváme na provoz, na vydávání knih s tématikou smrti atd. Spolupracujeme už roky. Máme také rozsáhlou sekci knihovny s těmito okruhy v různých podobách. Díky za to právě Cestě domů.

Nadace Dobrý anděl

Už od vzniku organizace v roce 2012. Jsme jedním z hrdých, dnes již téměř 150 tisíc, pravidelných dárců. Zakladatelům nadace se hluboce klaníme, v mnoha věcech s nimi souzníme a radujeme se z toho, kolik lidí přispívá právě skrze Dobrého anděla. Víme, že každá naše koruna zde někomu pomáhá.

Fandi mámám

Protože máma je jen jedna, a protože ne vždy to má jednoduché. A protože každá máma chce pro její děti to nejlepší, stejně jako my. Jako maminka tohle téma velmi intenzivně vnímám a silně se mnou rezonuje. Spolupracujeme, podporujeme pravidelně konkrétní maminky a děti, kupujeme i merch, který využíváme k šíření povědomí o tomto projektu a obdarováváme jím naše spolupracovníky, dodavatele i klienty… 

Dům tří přání

Děti, rodiče a rodiny v potížích mají právě zde útočiště a záruku, že se jim dostane pomoci. A to na místě, v terénu, nebo i v rámci pobytové služby. Poslední skvělý počin? Otevření Centra duševního zdraví pro děti a mládež z Prahy.

Člověk v tísni

Organizace a směr, kterým půjdeme, si vybíráme. Nejraději máme ty, které vedou k nezávislosti rodin a dětí na další a další pomoci. Nakupujeme zde i dárky v rámci projektu Skutečný dárek. Co takhle kozu, slepici nebo třeba tabuli? Jak je libo…

… a potom všichni ti, co se na nás občas s prosbou o pomoc obrátí. Měníme životy. Nejen v oblasti vzdělávání. Přispíváme také na bionické končetiny, rovnátka, brýle, nebo řidičáky pro děti z dětských domovů. Pomáháme rádi, má to smysl a naprosto konkrétní výsledky. Znovu tak děkujeme i vám, že v tom jste s námi. 

Za Global Minded

Lucie a Josef 

Dotace